Hakkımızda

CHANGZHOU UNITED WIN PACK CO.,LTD
CHANGZHOU UNITED WIN PACK CO.,LTD
CHANGZHOU UNITED WIN PACK CO.,LTD
CHANGZHOU UNITED WIN PACK CO.,LTD
1 2 3 4
CHANGZHOU UNITED WIN PACK CO.,LTD
 • Firmamız, Changzhou, Jiangsu prov'da bulunan tasarım, geliştirme ve üretim ile profesyonel bir üretici ve ihracatçıdır.

 • United Win, esas olarak fabrikalarımızın dünyaya daha profesyonel makine ihraç etmesine yardımcı olmak için ihracat ve ithalat şirketi olarak kuruldu.

 • Şirket, ziyaret etmek ve rehberlik etmek için yeni ve eski kullanıcıları içtenlikle karşılar!

 • Profesyonel mühendis ekibi ve deneyimli satış ekibi!

Almak Bant Ekstrüzyon Hattı & Monofilament Ekstrüzyon Hattı şimdi!

Teklifi istemek için buraya tıklayın

Ana Pazar
 • Doğu Asya
 • Güneydoğu Asya
 • Orta Doğu
 • Afrika
 • Dünya çapında
İş türü
 • Üretici
 • İhracatçı
Diğer detaylar
 • Markalar : BİRLEŞİK KAZANÇ
 • No. Çalışanları : 10~50
 • Yıllık satış : 20,000,000-30,000,000
 • Yıl kurulan : 2009
 • İhracat p.c : 80% - 90%

Şirket tanıtımı:

 

Firmamız pp dokuma makineleri, dokuma olmayan makineler, monofilament üretim hattı yapışkan bant makinesi, multifilament ekstrüzyon büküm makinesi, dairesel dokuma tezgahları ve yedek parça vb. tasarımı, geliştirilmesi ve üretimi ile profesyonel bir üretici ve ihracatçıdır.

Changzhou, Jiangsu prov'da bulunuyoruz. Ürünlerimizin tamamı uluslararası kalite standartlarına uygundur, yerel servis şubesi kurulunca müşteri övgü oranı %100'e ulaştı.Piyasada %70'den fazla.

Donanımlı tesisler ve üretimin tüm aşamalarında mükemmel kalite kontrolü, müşteri memnuniyetini garanti etmemizi sağlar.

Satış ağımız dünya çapında 60'tan fazla ülke ve bölgeyi kapsamaktadır. Ekibimiz seçkinlerle başarılı bir ilişki kurmayı dört gözle bekliyor.

 

Kalite güvencesi ve hizmet taahhüdü

 

1, Kalite güvencesi

Şirketimiz, ürün kalitesini sağlamanın temeli olarak personel kalitesi, tasarım ve üretim ve süreç seviyesi ve sıkı kalite güvence sistemi olmak üzere üç koşulu alabilir.

 

1).Personel kalitesi

Şirket, personel kalitesinin iyileştirilmesine büyük önem vermektedir.Şirket, üst düzey plastik makine tasarımı seçkinlerine ve yönetim yeteneklerine sahiptir.Ön hat operatörleri yetenekli teknisyenlerdir.Şirket ayrıca becerilerini geliştirmeye devam etmek için onları toplu olarak eğitiyor.Bu tür üst düzey tasarımcılar ve yetenekli üretim teknisyenleri, ürünlerin kalitesinin sağlanması için temel oluşturur.

 

2).Tasarım, üretim ve süreç seviyesi

Şirket, özellikle teknolojinin güncellenmesine ve üretim teknolojisinin geliştirilmesine, çalışanlarının kalitesine büyük önem vermektedir.Şirket, ilgili yerel kolejler, üniversiteler ve araştırma enstitüleri ile işbirliği ve desteği kurmuş ve sürdürmüştür ve tasarım seviyelerini iyileştirmek ve şirketin ekipmanının aynı seviyede ilerlemesini sağlamak için genellikle düzensiz kısa süreli eğitim almak için teknik personel göndermektedir. Çin'de yazın.

 

3).Sıkı kalite güvence sistemi

Üst düzey tasarımcılara, ileri üretim teknolojisine ve yüksek kaliteli üretim hattı çalışanlarına ek olarak, şirketimiz ayrıca ISO9001: 2000 kalite sistemine sıkı sıkıya bağlı olarak çalışan eksiksiz bir mükemmel kalite yönetim sistemine sahiptir ve üst seviyeyi kontrol eder. Kalitenin ve müşterilerin çıkarlarının daha da iyileştirilmesini sağlamak için her kalite kontrol noktası.

 

2、 Teknik servis taahhüdü

 

1).Firmamız fabrikadan çıkmadan önce ekipmanı test edecek ve sevkiyat öncesi kullanıcıyı ön incelemeye davet edecektir.

2).Ekipmanın kurulumundan ve devreye alınmasından sorumlu olmak, devreye almanın sözleşmede belirtilen süre içerisinde tamamlanmasını sağlamak ve kullanıcının

Üretim normaldir.Kurulum ve devreye alma personelinin yönetim ve konaklama giderlerinden Talep Sahibi sorumludur.

3).Bir yıl süreyle satılan ürünler için "Üç Garanti" uygulanacaktır."Üç Garanti" süresi boyunca, ana parçalarda (yanlış çalıştırma ve hassas parçalar hariç) meydana gelebilecek herhangi bir hasarın ücretsiz bakımından ve değiştirilmesinden şirketimiz sorumludur.

 

3、 Satış sonrası hizmet taahhüdü

1) Müşterilerin çıkarlarını sağlamak için firmamız ekipman için ömür boyu hizmet vermektedir.

2) Firmamız müşterilerine uzun süre yüksek kaliteli ve iyi fiyat yedek parça sağlayacaktır.

3) Şirket, orijinal olarak kullanıcılar tarafından sipariş edilen ekipman için ücretsiz teknik rehberlik sağlar.

 

Çin CHANGZHOU UNITED WIN PACK CO.,LTD şirket Profili 0

İletişim bilgileri